KONST / Litografier / Färglitografi 15888264
nr 1588 8264
Max Walter Svanberg
(1912-1994), Sverige
Signerad, numrerad 52/200. Färglitografi med bladguld, bildmått: 27x23 cm, yttermått inklusive ram: 53x46 ca
Utrop:
500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 18 december 2023
kl 18:52:32
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
800 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
Max Walter Svanberg
Läs mer om Max Walter Svanberg